مدیر عامل شرکت برساز رویداد پارس؛ تاثیر بسزای وزارت جهاد کشاورزی در جهت پویایی دومین نمایشگاه صنعت کشاورزی اتماک آیفارم

وی در ادامه عنوان کرد:همانگونه که مستحضرید این شرکت مفتخر است دومین دوره نمایشگاه بین اللملی کشاورزی اتماک_آی فارم(ماشین آلات، نهاده ها، سیستم های آبیاری، تجهیزات گلخانه و صنایع وابسته) را با حضور پاویون تخصصی کشور ایتالیا از تاریخ 21 الی 24 شهریور ماه در نمایشگاه شهر آفتاب تهران برگزار نماید.
ایرانی، هدف از این نمایشگاه را آموزش و اطلاع رسانی آخرین فناوری های نوین صنعت کشاورزی همزمان با برگزاری سمینارهای تخصصی و رونمایی از فناوری های نوین آبیاری دانست.
این رویداد در سال گذشته با حمایت سازمان ها و نهاد ها مرتبط ، میزبان مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان متخصص از نقاط مختلف کشور بود و تلاش شد از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نهایت استفاده صورت پذیرد. برگزاری دوره های آموزشی و ترویجی با موضوع مکانیزاسیون کشاورزی با حضور بازدید کنندگان متخصص از کشورهای ایتالیا، آلمان، هندوستان و افغانستان از دیگر دست آوردهای این رویداد در سال گذشته بود.
مدیر عامل شرکت برساز رویداد پارس، در جهت برپایی هر چه باشکوه تر این رویداد در سال جاری و پویایی هر چه بهتر این نمایشگاه از آن معاونت درخواست نمودند که در اطلاع رسانی این نمایشگاه به مجموعه های مرتبط در استان های سراسر کشور، اطلاع رسانی نمایشگاه بر روی وب سایت و کانال های ارتباطی این وزارتخانه و همچنین آمادگی همکاری جهت برگزاری کارگاه های آموزشی مرتبط همزمان با این رویداد در جهت افزایش کیفیت و تاثیر گذاری نمایشگاه، مساعدت های لازم را به عمل آورند.
ایشان در انتها عنوان کرد،امید است با همراهی و مساعدت مجموعه های مرتبط و متولی از جمله آن معاونت، شاهد پویایی نمایشگاهی با شکوه و مستمر باشیم.

لازم به ذکر است که دومین نمایشگاه بین المللی کشاورزی آی فارم از تاریخ 21 الی 24 شهریور ماه در نمایشگاه شهرآفتاب تهران برگزار می شود.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 05131519 – 02140882013 تماس حاصل نمایند.

چطور میتونم کمکتون کنم ؟